با سودینه برنده واقعی باشید


سودینه نرم افزار جامع بازی های جایزه دار


شرکتهای تولیدی، صاحبان مشاغل، سایتهای اینترنتی و مدیران شبکه های اجتماعی اصلی ترین همکاران نرم افزار سودینه هستند. سودینه یک بستر نرم افزاری جهت ایجاد تبلیغات تعاملی را فراهم می آورد. تبلیغات تعاملی یکی از روشهای نوین تبلیغات است که در آن کاربران برای رسیدن به یک محصول با انجام یک بازی یا یک کار تعاملی ترغیب می شوند. برای مثال یک شرکت تولید کننده محصولات خوراکی را تصور کنید. این شرکت می تواند با طراحی یک بازی برای محصولات خود علاوه بر اینکه یک مسابقه بین مشتریان بوجود آورد بتواند با اعطای جوایز مشتریان خود را افزایش دهد. با وجود موبایل و سیستمهای هوشمند همراه این امکان وجود دارد که بازی های تعاملی را توسعه بخشید و اینجاست که سودینه خودنمایی می کند. نرم افزار سودینه با فراهم کردن بستر مناسب جهت طراحی مسابقات برای شرکتهای مختلف این امکان را می دهد تا محصولات این شرکتها بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گیرند. مسابقات سودینه انواع مختلفی را شامل می شوند. یکی از امکانات خوب سودینه امکان فراهم کردن جوایز مسابقات توسط خود سودینه است و شرکتهای همکار تنها در صورت تمایل می توانند در تامین جوایز مسابقات شرکت داشته باشند.
سودینه برای شرکتهای همکاران محترم بسته های مختلفی را ارائه می کند.
1- بسته مسابقات سودینه لند
2- بسته مسابقات آلبوم سودینه
در بسته سودینه لند شرکتهای می توانند یک بازی کاملا اختصاصی در فضای سودینه لند برای شرکت خود داشته باشند. سودینه لند یک بازی آنلاین است. این بازی قابلیت تبدیل شدن به تم شرکتهای مختلف را دارا می باشد. می توان در این بازی سوالات، ریسکها و سایر امکانات بازی را طبق درخواست شرکتهای همکار بشکلی تبدیل کرد که همواره تبلیغ کننده محصول شرکت باشد.
بسته دوم مسابقه آلبوم سودینه است. این مسابقه یک مسابقه فردی برای شرکت کننده ها است که در آن بازیکننان سعی می کنند با جمع آوری قطعات یک آلبوم آن را کامل کنند و به جوایز آن دست یابند. قطعات آلبوم به شکلهای مختلفی در اختیار بازیکن قرار میگیرد تا آن را درون آلبوم خود ذخیره کند. شما می توانید تصاویر مذکور را در هنگام تبلیغ و ارائه محصول خود در اختیار بازیکن قرار دهید. ما نیز با ارجاع بازیکنان به محصول شما موجب دیده شدن هرچه بهتر محصول و سایت و یا حتی شبکه اجتماعی شما خواهیم شد.
اگر تمایل به همکاری با ما دارید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.
راه های ارتباطی:
تلفن: 6846297-0902
ایمیل 1: info@Soodine.ir
ایمیل 2 : Mysoodine@gmail.com